Veebilehe turvalisus

Kuidas me
aidata saame

Veebilehe turvalisus tähendab kiiret, turvalist, uuendatud ja varundatud kodulehte, kus on ohutu ringi liikuda. Anname soovitusi kuidas lehte kiiremaks teha ja turvalisemaks muuta.

WordPressi või muu plavormi pidev uuendamine, rünnakute uurimine ning turvaaukude likvideerimine. Õnnestunud rünnakute korral kahju taastamine ja varundamine.

Teeme kodulehest varukoopiaid, juhuks kui midagi peaks valesti minema.

Veebilehe turvalisus

kodulehe turvalisus

Veebilehe turvalisus

Tänapäeva kiire elutempo ja tehnika arengu juures tekivad turvaaugud väga kiiresti. Piisab nädalatest või kuudest ja juba on mõni viga leitud. Kui jätta korraks koduleht uuendamata, on pahad poisid kohe selle kallal ja üritavad sisse saada.

Kodulehe omanikuna oled kindlasti lugenud erinevaid uudiseid, kuidas häkkerid võtsid kodulehe üle ja panid enda sisu üles. Seda kõike saab ennetada lihtsate vahenditega:

  1. WordPress või mõni muu haldusplatvorm alati up-to-date
  2. Tugevad paroolid ja raskesti äraarvatavad kasutajanimed
  3. Tuntud pluginad mis parandavad enda tooteid turvaparandustega
  4. Turvaline HTTPS ühendus
  5. Võiks ka kasutada mõnda tuntud tulemüüri ja turvalisuse mis aitab ära hoida rünnakuid

Uuendamine

Uuendused

Võime viia teie kodulehe turvalisuse järgmisele tasemele!

Uuendame ja monitoorime kodulehte turvariskide osas. Vigade olemasolul parandame testime. Enne igat uuendamist teeme ka kodulehest koopia, et lisade või teemade uuendus midagi katki ei teeks.

kodulehe uuendamine

Varundamine

kodulehe varundamine

Varundus

Teeme varukoopiaid, juhuks kui midagi peaks valesti. Seda selleks, kui uuendamise käigus või õnnestunud rünnaku korral sisu ära kaob. Juhul kui sinu koduleht satub rünnaku alla, on võimalus leht taastada.

Ilma varundamisteta võib tekkida selline olukord, kus koduleht on näostatud mõne häkkeri poolt ja sisu on kadunud. Sealt võib tekkida küsimus, et miks just minu koduleht? Kogu see ettevõtmine häkkerite poolt toimub automaatselt, robotite poolt mis skännivad veebi ja otsivad vigaseid lehti.

See, millisesse kodulehte sisse saadakse, ei olegi väga oluline. Peaasi, et see oleks kellegi teise halduses ja seda saaks ära kasutada erinevateks otstarveteks.

 

Meiega saad ühendust võtta kasutades selleks kontakti vormi