IT teenused

IT teenused Meie meeskond koosneb kahest oma ala professionaalist. Kõiki töid teostame Harjumaal ja Hiiumaal. Vajadusel liigume ka kaugemale.

IT teenused

Meie meeskond koosneb kahest oma ala professionaalist. Kõiki töid teostame Harjumaal ja Hiiumaal. Vajadusel liigume ka kaugemale.

IT Teenused hõlmavad riistvara müüki kui ka tugiteenust nendele toodetele. Ehitame ja komplekteerime arvuteid algusest lõpuni ja abistame rikete korral. Kuni arvutid töötavad, on tihti raske mõista IT-halduse teenuse vajalikkust. Kuid päeval, mil arvuti töötamast keeldub (näiteks kõvaketta vea tõttu), on sellele hilja mõelda.

Meie ei müü oma kliendile lihtsalt toodet. Meie sooviks on tagada ka kättesaadav tugi kõikidele meie klientidele kogu arvuti eluea jooksul ja aitame ka klienti peale arvuti eluea lõppemist arvuti utiliseerimisega.

Arvutite/muu riistvara koostamisel tuleme vastu klientide soovidele. Ei mängi rolli kas klient tahab saada kõige-kõigemat või soovib klient hoida kokku võimalikult palju, alati lähtume sellest, et toode peab olema vaatamata sellele kõigele maksmimaalselt kvaliteetne ja kasutatav olukorras milles klient seda peamiselt soovib.

Ehitame kodulehti WordPressi baasil. WordPressi kõige suurem eelis on see, et võimalused on praktiliselt piiramatud. Kuna tegemist on vabavaralise tarkvaraga, siis on sellele loodud lugematul hulgal väiksemaid tarkvarajuppe ehk liideseid, mis võimaldavad luua misiganes funktsionaalsust. Niisamuti on WordPressile loodud tohutu palju erinevaid disaine. Nii et WordPressi puhul ei ole isegi taevas piiriks.

SEO on lühend inglisekeelsetest sõnadest Search Engine Optimization ehk siis otsingumootoritele optimeerimine.

Kodulehe optimeerimine on selle jaoks, et otsingumootorites ilmuks paremini välja ja potsentsiaalsed kliendid leiaksid lehe kiiremini üles.

Anname soovitusi kuidas lehte kiiremaks teha ja turvalisemaks muuta. Muidugi lööme ka ise ka käed külge!

WordPressi või muu plavormi pidev uuendamine, rünnakute uurimine ning turvaaukude likvideerimine, õnnestunud rünnakute korral kahju taastamine ja varundamine.

Teeme kindlaks ja parandame vead.

IT teenused turvalisus
IT Abi Microsoft Sharepoint

Ettevõtte jaoks on oluline dokumentatsioon ja informatsiooni turvalisus/käideldavus.

Aitame luua ettevõtetele sharepoint baasil põhinevaid intra lehti, dokumendihaldust, projekte ja gruppe.

Need töötavad peaaegu kõikides seadmetes ja väga paljude operatsioonisüsteemidega ning kõikjal kuhu levib internet!

Sharepoint Online tugevus on jagamine ja dokumentidele ligipääsemine olenemata asukohast.

Tellides meilt IT konsultatsiooni, aitavad teid kaks oma ala IT-spetsialisti, kõikides IT-teemalistes küsimustes. Kaadristame murekohad ja leiame parima lahenduse.

IT teenused konsulteerimine

Meiega saad ühendust võtta kasutades selleks kontakti vormi