Microsoft SharePoint

Ettevõtte
andmed Pilves

Microsoft Sharepoint Online – parim võimalus, et ettevõtte kõiki faile pilves hoida. Selle suurimad plussid on maksimaalne konfidentsiaalsus, terviklus, käideldavus ja andmete turvalisus. Teie mobiilsideseade, tahvelarvuti, läpakas või lauaarvuti kui nutikas sisevõrk!

Microsoft SharePoint

Microsoft sharepoint

Microsoft SharePoint Online

Keskkonnas on lihtne ühiselt jagada ja koostööd teha. SharePointi dünaamilised ja tööviljakust suurendavad meeskonnatöö saidid toetavad meeskonnatööd. Seda nii projektimeeskondade, osakondade kui ka allüksuste vahel. Teistega saate jagada faile, andmeid, uudised ja ressursse. Koostöö hõlbustamiseks saate saiti kohandada. Koostöö on tõhus ja turvaline nii ettevõttesiseste kui ka -väliste meeskonnaliikmetega. Sobib kasutamiseks lauaarvutite, mac-arvutite kui ka nutiseadmetes.

Kõik, mida otsite, on vaid ühe klõpsu kaugusel. Teadlike otsuste tegemiseks ja tegevuste juhtimiseks saate kasutada võimsat otsingufunktsiooni.

Ettevõtte Andmed pilve.

Andmed pilves

Seda võib kasutada igas suuruses ettevõte. Aitame luua sharepointi baasil erinevaid lahendusi. Peamisteks lahendusteks on intra -, Projekti- ja grupilehed.

Aitame kaardistada õiguseid ja oleme abiks korraliku süsteemi loomisel. 

Migreerime vanast failiserverist kõik pilve.

Koleegide kaasamine ja teavitamine

Sisevõrgu kaudu saate suurendada ettevõtte ühtsust ja tööviljakust. Edastage töötajatele vajalikku teavet lihtsalt ja kiirelt. Jagage kodulehtede ja portaalide kaudu ühiseid ressursse ja rakendusi. Oma lugu saate jutustada meeldivate suhtlussaitide abil. Vajaliku infoga aitavad kursis püsida isikupärastatud ja sihitud uudised, mis kuvatakse veebis ja mobiilirakendustes.

ettevõtte andmed pilves

 

Meiega saad ühendust võtta kasutades selleks kontakti vormi